2009. augusztus 27., csütörtök

Forgasd fel a várost!

Városfelforgatás
Időpont: 2009. szeptember 2. szerda 17:00
Szerda délután indul ez a mókás rendezvény, melynek lényege, hogy veletek, friss egyetemistákkal a Gólyatáborban megtanult közös nótákat énekelve végigvonulunk a városon. Természetesen itt is vannak kiemelt állomások, ahol egy-egy feladatot el kell végezni, és a túra végeztével a Vásárhelyi Pál Kollégium aljában található DRÖNK-be érkezik meg a csapat.

Előkészítő!

2009 szeptember 1.
Az elsősöknek a mentorgárda tart egy kis előkészítőt, hogy jól tudjatok szerepelni szerdán a felmérőn.

Főzőcske!

Bográcsparty
Időpont: 2009. augusztus 31. hétfő
Helyszín: Vásárhelyi Pál Kollégium 1111, Budapest Kruspér u. 2-4.

Előreláthatólag hétfőn kerül sor a beiratkozásra, ahol a Központi Tanulmányi Hivatal (KTH)
vezetésével és a mi segítségünkkel, a papírmunkát elvégezve pár tájékoztatót követően, hivatalosan is
Építőkaros hallgatókká váltok. Ennek megünneplésére a Mentorgárda meginvitál titeket a Vásárhelyi Pál
Kollégium teraszán egy bográcsos ebédre, miközben a kivetítőn a Gólyatáborban készült képeken
élhetitek újra az élményt.

Elsősöknek!

Regisztrációs héten lévő matematika szintfelmérőről bővebb tájékoztatás:

http://www.math.bme.hu/mashtml/elsos.html

Mintafeladatsor:
http://www.math.bme.hu/mashtml/Tanfolyam_2009_feladatok.pdf

Újra DRÖNK!

Akik kihagyták a gólyatábort most már ők is vegyék elő a “drönköscipőt”, mert indul a 15 hetes bulisorozat a vpk-ban, ezt bár néhány eltévelyedett szorgalmi időszaknak csúfolja, mi valami egészen másban sokkal szorgalmasabbak vagyunk! :D Szóval vasárnap újra kitárul az a bizonyos “kék ajtó”, tessék megrohamozni! :D

Tanévünk nyitója!

Tárgyfelvételi problémák!

Tárgyfelvételi problémák

A tárgyfelvételi problémák (nem sikerül felvenni, ill. törlésre került, pedig az előkövetelmény teljesített) bejelentésére a Neptunban található egy elektronikus űrlap, kérjük ezt használják.

Mielőtt kitöltik és beadják a KTH-ba, kérjük ellenőrizzék kiírt (pénzügyi) tételeiket, ugyanis lejárt határidejű tartozás is akadályozhatja a tárgyfelvételt.

A beérkezett űrlapok feldolgozására (az egyetem "nyári üzemmódja" miatt) nem minden esetben kerül sor azonnal, a türelmüket kérjük.


Amiben nem tudunk segíteni, kérjük forduljanak a tárgyat meghirdető tanszékhez:

  • kurzus létszám problémák,
  • órarendi ütközések

KTH hír!

A most felvett elsős hallgatók beiratkozása augusztus 31-én, hétfőn lesz, ezért ezen a napon az ügyfélfogadás szünetel.

Megértésüket köszönjük!

Koli...

Kiköltözés: 2009. augusztus 28. (péntek) 16 óráig;

Átköltözés: 2009. augusztus 29. (szombat) 9-16 óráig, illetve a gondnokságon lehet érdeklődni, és ha üres a szoba, akkor előbb is át lehet költözni;

Beköltözés: 2009. augusztus 30. (vasárnap) 9-16 óráig

utána pedig reg. héten:
H-K.: 8-16 óráig
Sz-Cs.:12-16 óráig
P.:8-12 óráig

szobabeosztás: a KHT honlapján

2009. augusztus 3., hétfő

MSc-s gólyák és a koli

Aki idén MSc-re felvételt nyert, és szeretne kolis lenni, annak a jelentkezési lapon a kreditek számához, valamint a tanulmányi átlaghoz is nullát kell beírnia a jelentkezéskor!

Köztársasági ösztöndíj

Aki ilyesmire pályázott, minden bizonnyal nagyon várta, hogy felkerüljön a KHT honlapjára az innen is letölthető táblázat, mely az OKM-be megküldött sorrendet tartalmazza.

Kolijelentkezés - hamarosan zárul!

Ne feledd: idén 2009. augusztus 7-én éjfélig jelentkezhetsz koliba!